Umożliwiamy innym realizację ich misji

O nas


Szanowni Państwo ! 


Jesteśmy firmą prowadzącą działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług. Jednakże dla obustronnego bezpieczeństwa posiadamy polisę ubezpieczeniową OC na świadczone przez nas usługi.

 

SPECJALNA OFERTA DLA SYNDYKÓW, NADZORCÓW SĄDOWYCH I ZARZĄDCÓW W DZIALE UPADŁOŚCI


Mamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze działalności gospodarczej osób prawnych ( spółki z o.o. , S.A., Szkoły Wyższe), w tym również z kapitałem zagranicznym, i osób fizycznych.

Nasze biuro wyposażone jest w najnowsze urządzenia ułatwiające pracę : sieć komputerowa, internet, ksero, drukarki sieciowe, stronę internetowa, pocztę elektroniczną. Kluczowi pracownicy wyposażeni są w komputery przenośne, umożliwiające prezentację analiz i danych u klienta, telefony komórkowe, które zapewniają stały kontakt z osobą prowadzącą klienta. Do dyspozycji pracowników są samochody służbowe, dzięki czemu dojazd do klienta po dokumenty, czy w razie innej potrzeby, nie stanowi problemu.

W związku z tym, że oferta nasza obejmuje wiele dziedzin działalności gospodarczej, sprecyzowanie oferty cenowej, wymaga dokładniejszego zapoznania się z Waszymi oczekiwaniami i zakresu usług, które Was interesują. Cenę usługi kalkulujemy razem z naszymi klientami, biorąc pod uwagę ich możliwości finansowe oraz nasze koszty, tak aby korzystanie z naszych usług było dużo tańsze, niż zatrudnienie pracowników.

Proponujemy niezobowiązujące spotkanie w celu przedstawienia oferty.

 

 

 

Jesteśmy także zainteresowani nabyciem udziałów i akcji w istniejących przedsięwzięciach gospodarczych różnych branż, które wymagają wsparcia finansowego i doświadczenia w zarządzaniu.

 

 

Poszukujemy osób lub firm zainteresowanych zorganizowaniem i prowadzeniem oddziałów naszej firmy.